Yukon Gear & Axle SKU: yukBK GM9.25IFS-B
BK GM9.25IFS-B
Product Details
  • Fits 2011 and up GM 9.25" IFS
Technical Notes
Warranty Information
Warranty information unavailable
Compatible Differentials
Specification
Brand Yukon Gear & Axle
Keywords ,,11,2011,2019,9.25IFS,9.25IFS,BEARING,BEARING,BK,BK,GM,GM,KIT,KIT,SEAL,SEAL,UP
UPC 883584111146
ProxyNumber 11114
Width 13.00 in
Length 12.00 in
Depth 3.00 in