Yukon Gear & Axle SKU: yukYP DOF9-2-325
YP DOF9-2-325
Product Details
  • Fits Ford 9" differential
  • 3.250" carrier race diameter
  • Manufactured from high strength nodular iron
  • 5/8" cap bolt
  • Forged caps for maximum strength
Technical Notes
Warranty Information
Warranty information unavailable
Compatible Differentials
Specification
Brand Yukon Gear & Axle
Prop65 Warning Not Applicable
UPC 883584321002
ProxyNumber 32100
Width 14.00 in
Length 14.00 in
Depth 11.00 in